1Sesli.Com, Sesli Chat, Sesli Sohbet

Yeni Sesli Chat Siteleri

Merhaba arakdaşlar, degerli dostlarım konu başlıgı olarak yazdıgım seslichat eski dostlar baslıgından da anlayacagınız gibi sanal ortamda eski dostlarını arayan çok fazla arkadaşımız mevcuttur, geçmişte bıraktıgınız dostlarınızı bulmanız hayli zor gözüküyor işte bizde bunu degenerek nekadar eski dostlar varsa bünyemizde topladık ve inanırmısınız 7 yıl önceki arkadaşlar bile birine kavustu. Bizim için mutluluk verici bir olay cünkü böyle güzel seyelere vesile olabilmek gerçekten çok güzel bir duygu. Sesliavrupa.com ailesi olarak herzaman kullanıcılarına en hit en elit sohbet ortamını sunamktan gurur duyarız. Bütün eski veya yeni arkadaslıklara herzaman açık kapı bırakırız kullanıcılarımız tabiki sadece eski dostlarla sınırlı degl yep yeni arkadaşlıklara merhaba demek istiyorsanız bizimle devam edin çünküz biz, Türkiyenin avrupaya açılan yep yeni penceresiyiz.

Çilesesli, CileSesli

Merhaba CileSesli Kullanıcıları;

Bilmiş olduğunuz üzere Mozilla tarayıcılarımızda sorun yaşayan kullanıcılarımız baya bir sıkıntı yaşadı. Ayrıca Sesli Chat sitelerinede giriş yaparken kullanıcılarımız sitelere giriş yaparken baya bir sorunlar yaşadılar. Şimdi ise Mozilla güncellemesi yapıldı.

Şimdi yapmanız gereken tek şey eski mozilla silerek yeniden mozillayı kurarak ve arkasından vereceğim linkten güncellemesini yapabilirsiniz.

Mozilla Güncellemesi:

SesliKal Mobil

Merhabalar Sevgili Kullanıcılarımız…

Seslikal imkanlarını kullanıcıları üzerinde seferber etmeye devam ederken bu yolda imkanlarını bize sağlayan ve desteklerini gösteren sevgili arkadaşlarımıza ve kardeşlerimize emeklerinden ötürü hakkını vermekteyiz. Bir çok site arasında büyüdük ve bu vesile ile sanal ortamda en büyük site olma yolunda birinciligimizi aldık.

Bizleri yalnız bırakmayan kullanıcılarımız ise bu yolda bizlerin hep yardımcısı oldu ve bügüne kadar büyük destekler ile günlük 350 onlineye ulaştık. Sitemizde bulunan odalar doğrultusunda hiç bir insanı 1 kişi cagır, para ver gibi sözlerle karşı karşıya bırakmadık. Hep özgür bi site olduk ve bu yüzden bizleri seven kişi sayımız ve sitemiz iyi bir site olarak devamını sürdürdü ve sürdürmeyede devam ediyor.

SesliDünya Mobil

Merhaba Sevgili SesliDünya Severler.

Sevgili seslidünya kullanıcılarımız sizlere daima kaliteli bir ortam oluşturma çalışmalarımız sürdürmeye devam ediyoruz değerli seslidunya kullanıcılarımıza cok yakında mobil hizmeti dahil ile sizlerle olacağız kesintisiz sohbetın adresi burasıdır lütfen bizleri takip ediniz bizlerden ayrılmayınız.

SesliDünya

Seslidünya kullanıcılarımıza hizmeti veren güzel yönetımıze sonsuz teşekkürlerımızı sunarız.