1Sesli.Com, Sesli Chat, Sesli Sohbet

Gold üyeliksiz Mobil Sohbet

Gold üyeliksiz arkadaş bulma sitesi
Chat sitemizde gold üyeliksiz arkadaş bulmak isteyen baylar ve bayan’lar. Sohbet odamızda hem sohbet edip, stres atıp hemde gold üye olmadan arkadaşlık edinebilirsiniz. Bu sizler için güzel bir fırsattır ve değerlendirmenizi öneriyorum. Ücretsiz arkadaş bulma siteleri arasında “Sohbet15.Com” çet sitemiz iddalı bir şekilde yolunda ilerlemktedir. Chat odamıza giriş yaparak anında ücretsiz ve üyeliksiz arkadaş bulmak için çet odamızda bayan ve erkek arkadaşlarla sohbete başlayın. Selamlaşın hal ve hatır sorun bilgi paylaşımı yapın insanlığa yararlı sohbetler edin. Bizde sizlere ücretsiz bedava arkadas bulma yolunda hizmet verelim. Kaybeden hiç olmasın, hem siz kazanın hemde biz.

Gold Üyeliksiz Sohbet

Gold üyeliksiz arkadaşlık sitemiz hakkında sizlere biraz bahsetmek istiyorum. Sitemiz esasında Chat ve Sohbet sitesidir, nihayetinde sohbet edebilmek için karşınızda bayan veya erkek olması gereklidir “RUMUZ” yazdıktan sonra sohbete giriş yaptığınızda sistem tarafından sizden hiç bir şey talep edilmeden sağdece güvenlik taramasından geçerek ip adresinin kayıt edilecek ve sohbete girmiş olacaksınız. Buda sizin güvenliğiniz açısından yapılmaktadır. Bütün bunların hepsi gold üye olma gereği duymadan doğrudan sohbet odamızda arkadaş edinebilmeye başlamanız içindir..

Gold üyeliksiz arkadaş bulma sitemizde sohbet yaparken tanıdığınız veya tanımadığınız kişiler tarafından size ücret karşılığında verilecek vaatlere kesinlikle inanmayınız ve böyle durumlarda site adminlerine veya #operhelp kanalına giriş yaparak şikayette bulunabilirsiniz.

Gold üyelik nedemektir?

Gold üyelik demek paralı üye demektir, yani bir siteye üye olursunuz ve üye olduğunuz halde sistem size hala kısıtlama koyar buda demektirki istediğiniz bir bayana yazamıyacaksınız anlamına gelir. Bütün kısıtlamaların kalkması için size ücret karşılığında üyelik teklifi yapar bunada gold üyeliksiz mobil sohbet üye denir.

Güvenliğiniz açısından sohbet odamızın kanal genelinde facebook adresinizi, skype adresinizi, telefon numaranızı, ve açık adresinizi paylaşmayınız.

“Önemli” Gold üyeliksiz arkadaşlık sayfamızda chat yaparken kredi kartı bilgilerinizi kesinlikle vermeyiniz.

Bir Yorum Yazın